
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 9 pF |
| Tolerance | 0.5 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.33 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 494
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00450
Ext.Price$0.00450
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00450 | $0.00450 |
| 10 | $0.00225 | $0.02250 |
| 50 | $0.00173 | $0.08650 |
| 100 | $0.00153 | $0.15300 |
| 500 | $0.00136 | $0.68000 |
| 1000 | $0.00122 | $1.22000 |
| 3000 | $0.00109 | $3.27000 |
| 5000 | $0.00098 | $4.90000 |
| 10000 | $0.00088 | $8.80000 |
| 30000 | $0.00079 | $23.70000 |
